آموزش رایگان سئو سایت از مبتدی تا پیشرفته

توجه داشته باشید که هر کاری که برای سئو وبسایت خودتان میکنید، برای سئو صفحات مختلف مانند کانال یوتیوب و … حتی اینقدر اعتماد به نفس پیدا کنین و تو سئو قوی شین که پروژه بگیرین و ازش کسب درآمد کنین و با دیدن همین فیلم آموزش صفر تا صد سئو کلمات کلیدی سایتهای مختلف رو سئو کنین. را باید یک سئوکار تا حدودی بلد بوده و نحوه سئو همه آن ها را بداند. در مثالی دیگر، دوستی کالایی خریده و یا سرویسی دریافت کرده که از آن رضایت دارد؛ و ان را به دیگرا معرفی میکند. البته توجه داشته باشید که در صورت استفاده از وردپرس برای طراحی سایت، تگگذاری توسط خود این سیستم انجام شده و نیازی به دخالت شما نیست. سئو چگونه انجام می شود؟ یکی از بهترین روش برای بک لینک گرفتن و لینک سازی، قرار دادن پست ها و مطالب مربوط به وبسایت خود در فروم ها می باشد. اسم این الگوریتم پنگوئن قرار گرفت و به کابوسی برای سئو در اصفهان کاران کلاه سیاه تبدیل شد؛ پس از شروع به کار آن، تعداد زیادی از وب­سایتها که بهطور غیرطبیعی به کسب رتبه در نتایج دستیافته بودند، جایگاهشان را از دست دادند و وب سایتهای باکیفیت واقعی به صدر برگشتند. در گوگل سرچ کنسول، بخشی وجود دارد که شمارا بهصورت دقیق از تعداد کلیکها آگاه میکند و شما میتوانید متوجه شوید که تعداد کلیکها چقدر بوده و از طریق کدام کلمات کلیدی بهدستآمدهاند. بهمرورزمان و پسازاینکه گوگل دید تعداد وب سایتهای اسپم در صدر نتایج در حال افزایش است، تصمیم گرفت الگوریتمی جدید به وجود آورد که بهصورت تخصصی بک لینکهای یک وبسایت را بررسی کند و در صورت اسپم بودن، جریمههایی در نظر بگیرد.

هنگامیکه راجع به رتبه گرفتن در گوگل صحبت میکنیم، منظورمان این است که باید محتوایی تولید نماییم که نسبت به سایر رقبا کیفیت بهتری داشته باشد، بنابراین به دلیل اینکه گوگل چنین طرز فکری دارد، بهشدت یونیک بودن محتواها برایش اهمیت دارد. مهم ترین رکن سئو خارجی، دریافت لینک از سایر منابع است تا اعتبار خود را به گوگل ثابت کند. فکر کنم تا این بخش از مقاله آموزش سئو با لینک سازی خارجی آشنا شده و تاثیر مستقیم آن را برای سئو وب سایت تان را متوجه شده اید و زمانی که وب سایت شما درگوگل رشد کند و در رتبه های خوبی را به دست آورد ممکن است رقبای شما برای شما لینک سازی انجام دهد اما نه به آن روشی که مفید باشد و معمولاً لینک سازی های بیش از حدی را برای وبسایت و یا صفحات خاص شما انجام میدهند تابا این روش به گوگل این سینگال را بدهند که شما در حال فریب آن هستید . سئولایت جامعه هدف خود را سئوکاران متوسط و حرفه ای می داند و به همین دلیل تا حد امکان در دوره های خود از مطرح کردن مباحث ابتدایی خودداری کرده است. یعنی اگه فکر میکنید محتوا یعنی اون انشایی که تا حالا مینوشتید، یا اصلا ساختار یه محتوای خوب رو نمیشناسید، هنوز وقتی یکی بهتون سفارش محتوا میده، میرید و شروع میکنید به تولید محتوا و اصلا از انگیزه سرچ سر در نمیارید برید اون رو اصلاح کنید. افرادی که در تمامی مکانها شما را دنبال می کنند.در نظرخواهی محتویات شما شرکت می کنند، مطالب شما را به اشتراک می گذارند و در برندسازی و لینک سازی وبسایت شما نقش غیرمستقیم دارند.

فقط از زبان انگلیسی استفاده کنید: طبیعتاً برای شمایی قصد دارید در زبان انگلیسی رتبه بگیرید، باید فقط از این زبان در محتوا استفاده شود در غیر این صورت ممکن است گوگل به زباناصلی شما شک کند. این دقیقاً همان ریدایرکت است؛ یعنی اگر آدرس صفحهای که مدتی است با یک آدرس مشخص در وب وجود دارد تغییر یافت، باید هنگام ورود به آدرس قدیمی، کاربران به آدرس جدید منتقل شوند. همانند فردی که برای ماشین خودش ارزش قائل است و دائماً وضعیت آن را تحت نظر میگیرد تا در صورت بروز مشکل آن را برطرف کند، در دنیای سئو نیز شما باید دائماً وبسایت خودتان را تحت نظر بگیرید تا درصورتیکه مشکلی در آن وجود داشت، بهسرعت آن را برطرف کنید و جلوی آسیب به رتبه را بگیرید. امروزه کافی است کوچکترین خطایی در لینک سازی از جانب شما سر بزند تا سروکله پنگوئن پیدا شود؛ بهعنوانمثال اگر بیشازحد از یک انکر تکست استفاده کنید، از وب سایتهای بیکیفیت لینک بگیرید و… بهعنوانمثال فرض کنید ما میخواهیم کلمات کلیدی مرتبط با آموزش سئو را پیدا کنیم و به همین دلیل آن را در باکس جستجو وارد میکنیم؛ بعدازآن، کافی است به پایین صفحه بیاییم تا با فهرستی از کلمات کلیدی طولانی و متوسط روبرو شویم مانند: «آموزش سئو رایگان»، «آموزش سئو چیست»، «آموزش صفرتا صد سئو رایگان» و غیره. گواهینامه ssl رایگان و پولی تفاوت خاصی با هم ندارند و فقط در نسخه رایگان می بایست هر ۳ ماه تمدید شه که خود شرکت میزبانی وب براتون انجامش می ده اونم رایگان. حتماً تابهحال در نتایج جستجوی گوگل دیدهاید که یکسری سایتها در رتبههای نخست قرارگرفتهاند با این تفاوت که در کنار نامشان علامت AD وجود دارند؛ این سایتها با پرداخت مبلغی به گوگل باعث شدهاند که در رتبههای نخست قرار بگیرند و دلیل این اتفاق سئو نبوده است.

عوامل زیادی در سئو سایت موثر هستند و برای تسلط به این کار باید بتوانید به خوبی به تکنیکها و اصول آن تسلط پیدا کنید. در این بخش به برخی ترند های سئو پرداخته ایم تا بدانیم آینده سئو به کجا می رود و ما با برخی از آن ها آشنا باشیم تا عقب نمانیم. این ابزار در حال حاضر دارای یک نسخه رایگان است که امکانات بسیار محدودی را به شما ارائه میدهد اما در نسخه پولی، آپشن های فوقالعادهای دارد. هر بازدیدی که شما از طریق حضور در نتایج جستجوی گوگل به دست میآورید، سرچ ارگانیک میگویند. ما از ریدایرکت ۳۰۷ زمانی استفاده میکنیم که قصد داریم صفحه را بهصورت موقت انتقال دهیم اما امکان دارد در آینده نزدیک دوباره به همان آدرس برگردیم؛ یعنی به گوگل این پیام را میرسانید که این صفحه به آدرس جدیدی انتقال پیداکرده اما موقت است به خاطر همین اعتبار را منتقل نکن. یوتیوب یکی از پلتفرمهایی است که در چند سال گذشته در ایران طرفداران بسیار زیادی پیداکرده است به صورتی که امروزه درصد بسیار زیادی از جوانان و نوجوانان در طی روز ساعاتی را در آن میگذرانند. بنابراین از ذکر کلمه کلیدی اصلی خود برای استفاده چندباره در محتوا خودداری کنید. و یکی از خدماتی که در رایا پروژه ارائه میشود نوشتن رپورتاژ آگهی است که میتوانید محتوا حرفه ای را دریافت نموده و به واسطه ان اعتبار خوبی را بگیرید. به کمک الگوریتم پاندا؛ این الگوریتم به دلیل برنامهنویسی قدرتمند و بهروزرسانیهای پیدرپی که داشته و دارد، بهسادگی میتواند به کپی بودن محتوا و عناصری مانند متن، عکس و … موضوع وبسایت و لینک به صفحه مقصد لینک و وبسایت شما مرتبط باشد.

Leave a Comment

Your email address will not be published.